Moda Sektörünün Kalıplarını Yerle Yeksan Eden 65 Yaşındaki Mankene Hayran Kalacaksınız

Moda endüstrisinin kalıplarına taşıp sığamayan 65 yaşındaki modele hayran kalmamak elde değil! Hem ilham veren hem de etkileyen görünümü ile herkesin yaşlılıkta olmak istediği kişiyi temsil ediyor diyebiliriz! Buyurun detaylara ?

65 yaşındaki Yazemeenah Rossi ile tanışın. İlk beyaz saçı 11 yaşında çıkan Rossi’yi modellik hayallerinden hiçbir şey alıkoyamamış!

65 yaşında olmayı kabullenen ve bundan keyif alan Rossi, görme yetisinde bozukluklar yaşasa da moda anlayışını hiçbir şey etkileyememiş!

Modellik kariyerine şans eseri başladığını söyleyen 65 yaşındaki kadından bir gün şans eseri bir mankenin yerini alması istenmiş.

O günden beri YSL’den Mugler’a sayısız önemli marka ile çalışan Rossi’ye ne yaşı ne de iki çocuğu engel olabilmiş!

Hem başarılı bir kariyer hem de aynı zamanda iki çocuk büyütmek…

Beyaz saçları ve muhteşem fiziği ile 20’lik modellere taş çıkaran Rossi, bikini ve mayo markalarının da aranan yüzü haline geldi!

11 yaşından beri beyaz saçlarını hep büyüleyici bulduğunu söyleyen Rossi, güzellik kalıplarının kendisini yıldırmasına izin vermemiş.

Rossi, beyaz saçına gelen kötü yorumlar için “Eleştirenlere rağmen benim için neyin doğru olduğu konusunda çok keskindim” diyor.

“Beyaz saçlı ilk modellerden biri olmanın yanı sıra para için asla iyi hissetmeyeceğim şeyleri de yapmamak benim için önemliydi.”

Rossi, en önemli şeyin kendini kabul etme ve sevme olduğunu söyledi. Ayrıca güzelliğinin sırrını paylaşmayı ihmal etmedi!

Doğal beslenmenin ve iyi uykunun öneminin altını çizen Rossi, cildi için de doğal yağları tercih ettiğini söyledi.

Herkesin ideallerini süsleyen 65 yaş böyle değil mi? Buyurun yorumlara!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx