Hem Wi-Fi Hem Bluetooth Adaptör: TP-Link Archer T2UB Nano

Bilgisayarının Wi-Fi ya da Bluetooth performansından memnun olmayanlar, USB’den bağlanan Wi-Fi ya da Bluetooth adaptörlerle bu sorunu çözebiliyorlar. TP-Link, şimdi bu iki ihtiyacı tek bir üründe çözen, hem Wi-Fi hem Bluetooth adaptör özellikli yeni ürününü satışa sundu. Archer T2UB Nano model adlı ürün, çift bantlı ve yüksek hızlı Wi-Fi ve Bluetooth 4.2 bağlantıyı bir arada sunuyor.

Hem Wi-Fi hem Bluetooth bağlantı sorununu çözen bu USB adaptör, aynı zamanda çok küçük bir tasarıma sahip ve az yer kaplıyor. Bu sayede taşınabilir bilgisayarlarda da rahatlıkla kullanılıyor. WPA3-SAE gelişmiş güvenlik standardı desteği sayesinde güvenli bağlantı sunuyor.

Archer T2UB Nano adaptör, çift kanal desteği ile toplamda 600 Mbps kablosuz hızlara ulaşabiliyor. 256QAM teknolojisini destekleyen ürün, Wi-Fi performansını yüzde 33 daha artırıyor. Wi-Fi bağlantısı sorunlu ya da daha eski teknolojili bilgisayarları çift kanallı, AC standardında Wi-Fi bağlantısına kavuşturan adaptör, çift kanal desteğiyle farklı uygulamaları ayrı kanallara atayarak ağ trafiğini rahatlatıyor.

Aynı zamanda Bluetooth özelliği olmayan bilgisayarları Bluetooth özellikli hale getiren Archer T2UB Nano adaptör, en fazla yedi cihaza kadar Bluetooth desteği sağlıyor. Hem Wi-Fi hem Bluetooth için iki ayrı adaptör kullanma sorununu ortadan kaldıran ürün, özellikle sınırlı sayıda USB girişi olan taşınabilir bilgisayarlarda tek bir USB giriş kullanılarak iki sorunu birden çözmüş oluyor.

Windows işletim sistemi destekli olan USB adaptör Wi-Fi için Windows 11/10/8.1/8/7’yi; Bluetooth için ise Windows 11/10/8.1/7’yi destekliyor. Tak ve çalıştır özellikli ürünün kurulumu için CD ya da web’ten yükleme, ayar gerekmiyor.

Ürünün tavsiye edilen satış fiyatı KDV dahil 559 TL olarak açıklandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx